События/Городские ивенты

Всеукраїнський фестиваль «КнигоПодорож»

У грудні Харків знову вирушить у «КнигоПодорож». Цього року книжковий фестиваль, організований видавництвом «Ранок», проходитиме під гаслом «Книга - як форма комунікації».
11 декабря 2017 Администратор

У грудні Харків знову вирушить у «КнигоПодорож». Цього року книжковий фестиваль, організований видавництвом «Ранок», проходитиме під гаслом «Книга — як форма комунікації».
.
Головна мета фестивалю «КнигоПодорож» не змінилася — організатори прагнуть відкрити для дітей нові грані книги. Як книга спілкується з читачем? Словами — це беззаперечно. Та хіба тільки ними? Книгу можна понюхати та погортати, можна розглядати її ілюстрації, а можна навіть скуштувати на смак (батьки маленьких дітей про це точно знають). Книга не тільки говорить до нас, а й спонукає нас самих до комунікації з іншими людьми та світом навколо.
.
Тогорічна “КнигоПодорож” стала помітною подією літературного життя Харкова. Близько 2000 відвідувачів, 25 унікальних заходів, 30 спікерів, серед яких українські книжкові експерти, сучасні дитячі письменники та навіть гість з далекої Ірландії, автор світового бестселера “Артеміс Фаул”, Йон Колфер.
.
Програма фестивалю 2017 року не поступається в розмаїтті тем та вікових категорій відвідувачів й набирає Всеукраїнського масштабу: від заходів для батьків до заходів для дошкільнят, приділяючи особливу увагу цього року підліткам. Протягом трьох днів у ТРЦ “Караван” працюватиме зона вільного читання, майстер-класи, театральні вистави та квести.

Адрес:
ТРЦ «Караван»(2 поверх), та інші локації / вул. Героїв Праці,7
Когда:
з 10:00 до 21:00
Цена:
безкоштовно
Скидка:
-
  • Вконтакте
  • Disqus