Їжа/Кафе

Мережа кафе «Апеттіто» у Харкові: альтернатива «Маку» знайдена!

«Апеттіто» — харківська мережа кафе, що вже більше 8 років на ринку. Тут дуже смачні бургери, піца, закуски, а також перші страви.
09 Грудня 2023 Ирина Белая

Зізнавайтеся, хто сумує за «Маком» у Харкові? Знайшли чудову альтернативу, що по смаку дуже подібна до відомої мережі фаст-фуду. Сьогодні мова піде про кафе «Апеттіто»!

«Апеттіто» — харківська мережа кафе, що вже більше 8 років на ринку. Тут дуже смачні бургери, піца, закуски, а також перші страви.

У закладі чудове співвідношення ціни та якості: за досить демократичний прайс ви отримуєте ситні та смачні страви. Інтер‘єр затишний, багато посадкових місць, де приємно смакувати улюблений фаст-фуд.

Що в меню? 11 позицій піц, що представлена як на тонкому класичному тісті, так і на товстому. 6 видів бургерів, які мають соковиту котлету, свіжий салат та ніжну булочку. Для обіду чудово підійде борщ чи окрошка. Окрім основних страв, спробували фірмовий чай — дуже смачно та зігріває!

Які ціни? За бургер заплатите в середньому 69 грн, піца коштуватиме приблизно 170 грн.
.
Приємним доповненням є те, що для дітей можна замовити кіндер-сет із іграшкою. Загалом «Апеттіто» — прекрасний варіант кафе для швидкого та ситного обіду чи перекусу, забігайте, як будете поруч!

Розклад: щодня | 10:00-21:00
Адреса: пр. Олександрівський 158; вул. Рибалко 1B; вул. Гв. Широнінців 8А

Адрес:
Харків, пр. Олександрівський 158; вул. Рибалко 1B; вул. Гв. Широнінців 8А
Когда:
щодня | 10:00-21:00
Цена:
Середній чек: 100 грн.
Скидка:
-