Їжа/Кафе

Мережа ресторанів італійської кухня «Amato» у Харкові

Сьогодні розповімо про ресторан італійської кухні «Amato». 10 видів піци, паста з вітаміном щастя, та майстер-класи від шеф-кухаря.
19 Жовтня 2023 Артем Фотор

Сьогодні розповімо про ресторан італійської кухні «Amato». 10 видів піци, паста з вітаміном щастя, та майстер-класи від шеф-кухаря.

Мережа працює з 2012 року, наразі складається з двох закладів: на 23 серпня та на Клочківській. Самі закладі розташовані при супермаркетах «Класс». Тут завжди смачно та затишно!
.
«Amato» самостійно готують пасту з вітаміном щастя! Загалом, кухня закладу прагне до самостійного виготовлення більшості позицій: морозиво — домашнє із сорбенту, чаї та лимонади також готують самі. Головними стравами в меню є позиції італійської кухні: паста, 10 видів піци, яку вони, до речі, готують на дров‘яній печі самостійно. До того ж, представлене і японське меню: наші улюблені роли та суші теж є в «Amato».

Замовляли класичний салат «Цезар», — дуже велика та ситна порція! Закуску «Капрезе»: сир моцарела, томати, та соус песто. А також одну з улюблених піц гостей «Amato» — «Мама Мія» із салямі, шинкою, беконом, курячим філе, томленими томатами, із сиром Моцарела та Грана Падано.
.
У закладі представлене сніданкове меню: дуже радимо сирники, — цей творожний смак ви не забудете ніколи.

Важливо, що ресторан має бенкетну залу, де зможете провести свої святкування. Цікава пропозиція — майстер-класи із шеф-кухаром, можуть взяти участь яка пара, так і група людей, детальніше про неї можете прочитати на інстаграм-сторінці «Amato».
.
Заклад має дитячу кімнату, тут багато іграшок, що постійно оновлюються, дітям обов‘язково сподобається!

Адреса: 
вул. Клочківська 104а (10:00-20:00)
вул. 23 серпня 33а (10:00-21:00)

Адрес:
Дивись вище
Когда:
10:00-20:00
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-