Їжа/Кафе

«Myaso Bulka» — нові, смачні стріт-фуд локації на Холодній горі та на Масельского

Ідеальний бургер з подвійною соковитою котлетою чи унікальні авторські ковбаски вже чекають на вас у «Myaso Bulka». Всього 10-15 хвилин, — і ви вже смакуєте улюблений стріт-фуд на Холодній горі. .
10 Травня 2023 Артем Фотор

Ідеальний бургер з подвійною соковитою котлетою чи унікальні авторські ковбаски вже чекають на вас у «Myaso Bulka». Всього 10-15 хвилин, — і ви вже смакуєте улюблений стріт-фуд на Холодній горі.
.
Багато хто знає «Myaso Bulka» як чудове місце у Саржиному Яру, проте через ситуацію в країні, вони були вимушені переїхати на Холодну гору. Ще з травня минулого року мають точку на Масельського. Тож, не губіть улюблене місце, та заходьте по порцію нереально смачних бургерів чи шаурми.

Ніяких заморозок котлет: тут — тільки свіже м‘ясо! Авторські маринади, рецептури, та дуже смачні крафтові ковбаски. У шаурмі, наприклад, використовують телятину з-під ножа, тож щодо якості та смаку страв у «Myaso Bulka» — вони, справді, найкращі.

У меню: шаурма за авторською рецептурою, є з курицею та з телятиною. Особливістю закладу є і те, що складники шаурми можна самостійно вибрати, додавши додаткові інгредієнти за бажанням. Крім цього, ще є бургери з 2 та 3 котлетами, тож всі, кому завжди замало м‘яса — приходьте до «Myaso Bulka». Ну і звісно, крафтові ковбаски та хот-доги, тут без слів, — просто спробуйте!

Ціни: шаурма у середньому коштуватиме 100 грн, бургер — 110-260 грн, хот-дог — 70 грн.

Адреса: ст. м. Холодна гора (недалеко від KFC)
та: М.ім Масельського, пр.Героїв Харкова 254 (з боку від Сільпо)
Розклад: щодня | 10:00-20:00

Адрес:
ст. м. Холодна гора (недалеко від KFC)
Когда:
щодня | 10:00-20:00
Цена:
Дивись вище
Скидка:
-