Їжа/Кафе

«Трипіччя» — стихійний ресторан з українським смаком у Харкові

Сьогодні розповімо про відносно новий заклад у Харкові. «Трипіччя» відкрився у вересні 2022 року, його концепція — це українська традиція «під соусом» сучасності.
03 Лютого 2023 Ирина Белая

Сьогодні розповімо про відносно новий заклад у Харкові. «Трипіччя» відкрився у вересні 2022 року, його концепція — це українська традиція «під соусом» сучасності.
.
Заклад стилізовано під українську традиційну хату. Інтер’єр прикрашено рушниками, атласними стрічками, гіллям. Стіни оббито льоном, столи у ресторані мають різьблені ніжки. Приємно здивував дібраний плейліст: на фоні грають українські пісні. Ці всі деталі створюють незабутню домашню атмосферу, наче прийшов у гості до рідних у село.
.
У «Трипіччі» є постійне та сезонне меню. Основна концепція закладу — це поєднання українських традиційних страв із сучасною інтерпретацією. Цікаво, що готують вони на трьох власноруч зроблених пічках, на котрих щодня з‘являються нові страви, в залежності від того, що наразі є на базарі та в спіжарці. «Ми готуємо певну кількість страв на день. Тому не засмучуйтесь, якщо якогось смаколика не буде ввечері», — повідомляють в закладі.
.
Ми замовили «Картопляну кулю» (60 грн), «Кум Чі»(45 грн), та молочний коктейль «Збита сметана» (45 грн). Перша страва — це картопляне пюре, розтовчене з козячою сироваткою та пряною олією, що сформоване в шар та підсмажене. Подається разом з овочами та соусом. «Кум Чі» — схоже на гостру квашену капусту, газують страву в кезі з вуглекислотою. Також сподобався напій «Збита сметана» — це збите молоко з домашньою сметаною та сиропом із маринованих черешень.|
.
Ціни в закладі — нижче середнього, що дуже приємно, враховуючи стан в країні. Смак теж сподобався, як і обслуговування. Хотілося б відмітити бездоганну українську мову в офіціантів.
.
В цілому, «Трипіччя» — цікавий харківський ресторан із сучасною українською кухнею, який варто відвідати.
.
Адреса: вул. Різдвяна, 10, Харків
Розклад: вт-нд | 12:00-20:00

Адрес:
вул. Різдвяна, 10, Харків
Когда:
вт-нд | 12:00-20:00
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-