Їжа/Кав'ярні

Відкриття пекарні «2 батона» на Північній Салтівці: кав‘ярня, пекарня та піцерія

Нарешті дочекалися відновлення роботи найсмачнішої пекарні на Салтівці у Харкові. Цей заклад поєднує у собі кав‘ярню, пекарню та піцерію. На вас чекають найсвіжіші булочки, якісна кава та піца, яку готуватиме для вас кухар із 20-річним досвідом!
13 Лютого 2024 Артем Фотор

Нарешті дочекалися відновлення роботи найсмачнішої пекарні на Салтівці у Харкові. Цей заклад поєднує у собі кав‘ярню, пекарню та піцерію. На вас чекають найсвіжіші булочки, якісна кава та піца, яку готуватиме для вас кухар із багаторічним досвідом!

Днями відбулося відкриття «2 батона», що знані своєю випічкою, яку готують одразу на місці. Тут зможете побачити, як створюють ваш улюблений десерт, завдяки зоні open kitchen. Більше 50 видів випічки та десертів, серед яких і солодкі, і солоні позиції, торти, тістечка, булочки та багато іншого.

До тістечка можна захопити кави: представлена класична кавова карта та чаї.

Що ще цікавого? Піца! 6 видів на нереальному тісті. Особисто рекомендуємо, адже готує її справжній майстер своєї справи, із багаторічним досвідом.

Загалом, усі мешканці Північної Салтівки чи харків’яни, що проїздом у цьому районі, не спробувати випічку у «2 батона» — буде злочином. Забігайте по булочку, філіжанку кави чи піцу.

Адреса: вул. Дружби Народів, 238
Розклад: щодня | 9:00-20:00

Адрес:
Харків, вул. Дружби Народів, 238
Когда:
щодня | 9:00-20:00
Цена:
Середній чек: 20 грн.
Скидка:
-