Їжа/Кав'ярні

Незламні: Кав’ярня 60 coffee beans у Харкові

Кав'ярня 60 coffee beans розташована в приміщенні на нульовому поверсі, що дуже зручно, поблизу станції метро. Не зважаючи на події у місті, коли ми відвідували заклад, тут було багато людей. У меню є класична кавова лінійка, сезонні теплі та холодні напої. Велика чайна карта з корисних чайних міксів для поціновувачів солодких смаків, великий асортимент модифікаторів смаку.
14 Вересня 2022 Артем Фотор

Друзі, сьогодні ми продовжуємо розповідати про місця, які, незважаючи на війну, продовжують працювати і доводити, що «Харків – Незламний».

Кав’ярня 60 coffee beans розташована в приміщенні на нульовому поверсі, що дуже зручно, поблизу станції метро. Не зважаючи на події у місті, коли ми відвідували заклад, тут було багато людей. У меню є класична кавова лінійка, сезонні теплі та холодні напої. Велика чайна карта з корисних чайних міксів для поціновувачів солодких смаків, великий асортимент модифікаторів смаку.

Готують каву на сорті Гондурас – це середньої міцності зерно, яке надмірно не кислить та дозволяє готувати ідеальні молочні напої.

З інтерактиву: багато настільних ігор, можна класно зависнути на пару годин з компанією друзів і хоч на якийсь час відволіктися.

Ціни, на мій погляд, навіть низькі, еспресо – 25 грн, капучино – 40 грн за стандартну порцію. Ще є десерти, за ними обов’язково варто прийти. Друзі, скоріше на каву до 60 coffee beans
.
Адреса: вул. Бажанова, 10
Час роботи: будні дні з 8:00 до 15:00

Адрес:
Когда:
Цена:
Скидка: