Їжа/Паби

Бездоганний британський паб Сестра Маргарет у Харкові

Сьогодні про бездоганний британський паб Маргарет у Харкові. Я хотів написати цей матеріал ще 3 місяці тому, коли 22 лютого вперше потрапив сюди і з першої вилки закохався в кухню, в благородний інтер'єр, в добрий асортимент пива і уважний сервіс. Але життя внесло свої корективи, і я пишу про паб через три місяці, коли хлопці знову відчинили свої двері для всіх бажаючих.
12 Червня 2022 Артем фотор

Сьогодні про бездоганний британський паб Маргарет у Харкові. Я хотів написати цей матеріал ще 3 місяці тому, коли 22 лютого вперше потрапив сюди і з першої вилки закохався в кухню, в благородний інтер’єр, в добрий асортимент пива і уважний сервіс. Але життя внесло свої корективи, і я пишу про паб через три місяці, коли хлопці знову відчинили свої двері для всіх бажаючих.

Знаходиться він на Багалія, інтелігентній і завжди вкрай спокійній вулиці. Тут завжди після 18-ти вкрай тихо і досі живуть нащадки Дмитра Івановича, на честь якого вулиця носить свою назву. Сам паб розташований глибоко у цоколі, що зараз є вкрай актуальним. Інтер’єр виконаний з добрих, дорогих матеріалів, які створюють додатковий комфорт для відвідувачів.

Кухня авторська, від шефа, ім’я якого називати не буду. Обов’язково спробуйте Печені перці з крем-сиром, Свинячі вуха та Смол фіш за 55 грн., здавалося б паб, але тут кухня, яка закохує.

Асортимент пива на кезі та у пляшках не найбільший — 8 кранів та асортимент пляшкового, але карта складена грамотно та великим гурманом. Якщо не можете визначитись з вибором, замовте сет з: Fuller’s Organic Honey Dew, London Porter, London Pride, Belhaven, Tennent’s Stout, Gambrinus.

Адрес:
Харків, вул. Багалія, 3
Когда:
Уточнюється
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-