Огляди/Акції та пропозиції

Ресторан Lobster: фірмова паста, яку ви маєте спробувати

Коли здається, що пробували у Харкові все, знайте, завжди знайдеться щось новеньке. На цей раз пропонуємо звернути увагу на фірмову пасту в ресторані Lobster.
19 Липня 2023 Кристина Фотор

Коли здається, що пробували у Харкові все, знайте, завжди знайдеться щось новеньке. На цей раз пропонуємо звернути увагу на фірмову пасту в ресторані Lobster.

Паста — це не лише смачний соус. Це ще й ідеальне тісто, яке потребує особливих знань та вмінь. Тому в ресторані Lobster підійшли до рецептури тіста для пасти ґрунтовно. По-перше, його готує шеф самостійно. І не просто висушує пасту для подальшого використання, а заморожує за дуже низьких температур. Завдяки цій унікальній технології зберігається свіжість тіста, і паста на смак наче щойно зліплена. Але на цьому унікальність рецептури не закінчується! Після замішування тісто дозріває, завдяки чому ви можете насолодитися унікальним смаком.

Тож яку пасту варто спробувати у ресторані Lobster? Радимо Тальоліні (540 грн.) — вишукана паста з морепродуктами й чорнилом каракатиці. Це та страва, яка, мабуть, найкраще відображає ресторан. Мідії, креветки, кальмари та гребінець під ніжним соусом, що підкреслює смак кожного інгредієнта.

Також, у меню є класичні позиції, наприклад, Карбонара (240 грн.) і Біск (170 грн.), а поціновувачам риби припаде до смаку Папарделле з копченим лососем (350 грн.) або з сьомгою та червоною ікрою у вершковому соусі (450 грн.). До кожної пасти вам порекомендують вино, що ще більше підкреслить вишуканий смак.

Заплануйте свою вечерю в ресторані Lobster, ви будете приємно вражені смаком страв, чудовим сервісом та особливою атмосферою!

Де: Харків, вул. Манізера, 8
Час роботи: з 12:00 до 22:00
Середній чек: 700 грн.
Телефон: +380 67 400 0088