Їжа/Ресторани

«Вм‘ясо» на Науки — новий ресторан зі смачними стейками та гарним інтер‘єром із панорамними вікнами

Днями у Харкові відкрився новий ресторан мережі «Вм‘ясо». Він — про соковиті стейки, панорамні вікна та цікавий інтер’єр.
09 Листопада 2023 МАРІЯ СМАРАГДОВИЧ

Днями у Харкові відкрився новий ресторан мережі «Вм‘ясо». Він — про соковиті стейки, панорамні вікна та цікавий інтер’єр.

Ми вже розповідали про першу точку «Вм‘ясо» у Харкові, що теж відносно нещодавно відчинила свої двері навпроти ТЦ «Нікольського». Сам заклад родом із Полтави, і ми раді, що навіть у такі часи мережі розширюються.

Ресторан «Вм’ясо» відрізняється від інших великим вибором стейків: Рибай Premium, стейк М’ясника, Тібоун, Стріплойн, та м’яса на мангалі: медальйони з конини, каре молодого теляти, ребра на вогні, каре ягня. А також вишуканим інтер‘єром із етно мотивами, панорамними вікнами, та другим поверхом. До м‘яса вам доберуть якнайкраще вино, що смакуватиме та пасуватиме до страви.

Цього вечора смакували стейк Рибай із сухим червоним вином: ніжне м‘ясо у medium прожарці, — те, що треба після робочого дня. За 100 шрам відбірного м’яса стейку Рибай заплатите 130 грн. Спробували також бургер, точно можемо порадити, адже цю соковиту котлету з телятини ви запам‘ятаєте надовго!

Якщо ж ви хочете почати свій день разом з «Вм‘ясо», то спеціально для вас діє сніданкове меню, що працює до 13:00.
.
Загалом, чудове місце як для ранкового сніданку, так і для смачної вечері. На першому поверсі матимете можливість спостерігати за процесами на кухні, адже заклад має зону open kitchen, а на другом — красивий вид із панорамних вікон.

 

Адреса: проспект Науки, 20
Розклад: щодня | 10:00-22:00
Контакт: 0977634210
Instagram: instagram.com/v.myaso_nauky

Адрес:
проспект Науки, 20
Когда:
щодня | 10:00-22:00
Цена:
Середній чек: 400 грн.
Скидка:
-