Їжа/Суші

Cмак суші та ролів що запам‘ятається: Мережа ресторанів «Amato» у Харкові

Сьогодні розповімо про ресторан італійської кухні «Amato». Він славиться своєю піцою та пастою, проте варто відмітити і дуже смачні суші та роли у закладі!
15 Грудня 2023 Артем Фотор

Сьогодні розповімо про ресторан італійської кухні «Amato». Він славиться своєю піцою та пастою, проте варто відмітити і дуже смачні суші та роли у закладі!

Мережа працює з 2012 року, наразі складається з двох закладів: на 23 серпня та на Клочківській. Самі заклади розташовані при супермаркетах «Класс». Тут завжди смачно та затишно!

«Amato» самостійно готують пасту з вітаміном щастя! Загалом, кухня закладу прагне до самостійного виготовлення більшості позицій: морозиво — домашнє із сорбенту, чаї та лимонади також готують самі. Головними стравами в меню є позиції італійської кухні: паста, 10 видів піци, яку вони, до речі, готують на дров‘яній печі.
.
Проте сьогодні зробимо акцент на японське меню, воно не менш цікаве! Ви можете замовити як окремо роли та суші, так і сети з них. Окрім цього, представлені гункани: з лососем, вугрем, креветкою та Hiyashi Wakame.
.
Сьогодні замовляли сет «Дракони», де просто нереальна Філадельфія та інші роли! А бачити, як кухар власноруч підпалює сир та створює красиву подачу страви — окрема насолода! Також представлене меню від шефа, позиції якого змінюються кожні 3 тижні.

До речі, «Amato» має для вас цікаву пропозицію — майстер-класи із шеф-кухаром, де можуть взяти участь як пара, так і група людей, детальніше про неї можете прочитати на інстаграм-сторінці «Amato».
.
Обов‘язково завітай та спробуй суші та роли від «Amato»!
.
Адреса: вул. Клочківська 104а
Розклад: щодня | 10:00-20:00

Адрес:
вул. Клочківська 104а
Когда:
щодня | 10:00-20:00
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-