Подорожі/Краків

Ресторан «Аріель» у Кракові в Казімежі

У листопаді ми їздили до Кракова, де хотів відкрити одну маленьку кав'ярню, яку я неодмінно відкрию, але пізніше. Краків взагалі місто для мене особливе. Я бував тут 8 разів та завжди дослідив місто. Ця поїздка була винятком. Зазвичай я не люблю туристичних місць, мені більше подобаються автентичні місцевості та заклади, де бувають місцеві. Я захотів відвідати Казімєж, історичний район у Кракові. У минулому це було окреме місто до Другої світової війни, де мешкали євреї. Так як я знайшов у своєму родовому дереві одне цікаве прізвище, вирішив відвідати цей район, не дарма мені завжди було комфортно у Кракові.
30 Вересня 2022 Ирина Белая

У листопаді ми їздили до Кракова, де хотів відкрити одну маленьку кав’ярню, яку я неодмінно відкрию, але пізніше. Краків взагалі місто для мене особливе. Я бував тут 8 разів та завжди дослідив місто. Ця поїздка була винятком. Зазвичай я не люблю туристичних місць, мені більше подобаються автентичні місцевості та заклади, де бувають місцеві. Я захотів відвідати Казімєж, історичний район у Кракові. У минулому це було окреме місто до Другої світової війни, де мешкали євреї. Так як я знайшов у своєму родовому дереві одне цікаве прізвище, вирішив відвідати цей район, не дарма мені завжди було комфортно у Кракові.

Звичайно, я не міг не відвідати ресторан єврейської кухні «Аріель». Місце з історією, у відновленому вигляді він відкрився в 1990 році на першому поверсі доходного будинку, в якому жили рабин Ізаак Левітан (помер у 1799 р.) та його син Давид Леві (краківський рабин у 1816-1832 рр.). До речі, ім’я «Аріель» бере свій початок зі Старого Завіту. Це ім’я одного із чотирьох архангелів, які з’являються на землі в образі лева. Ресторан має 6 окремих унікальних залів, у кожному з яких цікаво побувати. Ми відвідали Камінну залу. Ресторан знаходиться у справжньому житловому будинку, стіни прикрашають картини єврейської тематики, які ще більше занурюють у атмосферу.
.
Меню велике й оригінальне, що радує, тому що звичайна гастрономія Польщі та Європи дуже одноманітна, паста та суп-пюре !?

Ми пробували: Zupa rybna / 17 zl, Pierogi z mięsem / 29 zl, Filet z kurczaka po żydowsku podany z sosem śliwkowo-grzybowym / 41 zl.
Страви приготовлені добре, сервіс був слабенький, але загалом, як і скрізь у Європі, рідко зустрінеш гарне обслуговування. Якщо Ви у Кракові – рекомендую!
Стіл забронювати найкраще заздалегідь, номер телефону
+(48) 512 093 205.
Адреса: ul. Szeroka 17-18, 31-053 Краков

Адрес:
ul. Szeroka 17-18, 31-053 Краков
Когда:
с 10:00 до 22:00
Цена:
Средний чек 30 zl
Скидка:
-