Місця/Активный отдых

Батутний клуб «Притяжение» у Французькому бульварі у Харкові

Немає свята? — Влаштуйте його самі разом з Батутним клубом «Притяжение». Це — справжня знахідка для поціновувачей активного відпочинку.
01 Вересня 2023 МАРІЯ СМАРАГДОВИЧ

Немає свята? — Влаштуйте його самі разом з Батутним клубом «Притяжение». Це — справжня знахідка для поціновувачей активного відпочинку.


Батути, професійна сітка, поролонова яма, гірка, — те, завдяки чому, година промайне ну дуже швидко… Стрибати можуть як діти (від 4-х років), так і дорослі (до 100 кг). Будні — 180 грн/година, вихідні — 200 грн/година.

Важливо! За правилами відвідування батутного клубу, до стрибків допускаються:
— діти від 4-х років;
— діти до 16-ти років у присутності батьків або інших повнолітніх осіб відповідальних за дитину також можете скористатися нашим супроводом інструктора.
— від 16-ти до 18-ти років письмовий дозвіл батьків, якщо дитина вже є в нашій базі даних.

Батутний клуб можна відвідати як одноразово, так і купити абонемент на велику кількість годин. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина була під наглядом професіонала: супровід індивідуально інструктора, — ідеальний вибір. Також завдяки ньому навчитеся стрибковим елементам та просто цікаво проведете час!


Радимо відсвяткувати день народження на батутах: дитина буде у захваті! Одногодинна програма від 5 чоловік з аніматором-інструктором коштуватиме від 380 до 420 грн.


Пиши в коментарях, чи хотів би безтурботно пострибати на батутах!
Адреса: вул. Академіка Павлова, 446 ТРЦ «Французький бульвар»
Контакти: 050 777 32 30; 093 340 10 10

Адрес:
вул. Академіка Павлова, 446 ТРЦ «Французький бульвар»
Когда:
Уточнюється
Цена:
Одногодинна програма від 5 чоловік з аніматором-інструктором коштуватиме від 380 до 420 грн.
Скидка:
-