Місця/Активный отдых

Майстер-класи з гончарної майстерності у Харкові

Напевно, кожному, хто бачив фільм «Привид» із Патріком Суейзі, хоч раз після перегляду приходила думка спробувати себе у ролі гончаря. Та й до того ж глиняний посуд завжди дає відчуття тепла та домашнього затишку. Безумовно, що будь-яка річ, зроблена своїми руками, завжди наповнена душевним теплом і любов'ю, а тим більше нагадують про приємні моменти життя.
22 Квітня 2023 Администратор

Напевно, кожному, хто бачив фільм «Привид» із Патріком Суейзі, хоч раз після перегляду приходила думка спробувати себе у ролі гончаря. Та й до того ж глиняний посуд завжди дає відчуття тепла та домашнього затишку. Безумовно, що будь-яка річ, зроблена своїми руками, завжди наповнена душевним теплом і любов’ю, а тим більше нагадують про приємні моменти життя.
.
Спробувати самому сісти за гончарне коло, або вдвох, можна відчути себе творцем щось унікальне, відчути пластичність матеріалу, відчути тепло природи. В арт-студії BeArt допоможуть організувати майстер-клас з гончарної майстерності, індивідуальний або для двох.
.
На майстер-класі ви зможете зробити предмет посуду, будь то ваза чи тарель за власним бажанням, а якщо залишиться час, то й скриньку для прикрас чи кумедну фігурку.
.
Додамо, що робота з гончарним колом дає можливість зосередитись на своїх руках та діях, що дуже позитивно для загальної моторики рук та координації. Такий вид прикладного мистецтва входить до комплексу арт-терапії та є частиною приємних та оздоровчих заходів щодо глинотерапії.

Дані актуальні на 7.05.2023
Адрес:
Харьков, проспект Гагарина, 1 / Телефон: +38 (050) 035 00 27
Когда:
пн-ср 13:00 – 19:00, сб-вс 12:00 – 19:00
Цена:
1 людина - 600 грн; для двох – від 1000 грн
Скидка:
-