Місця/Арт-центры

Центр сучасного мистецтва Єрмілов Центр у Харкові

Напевно, прогулюючись над спуском Пасіонарії, ви звертали увагу на вхід до ЄрмилівЦентру. Він знаходиться у будівлі університету Каразіна. Пропонуємо наступного разу не проходити повз і таки спуститися в це просторе дворівневе приміщення. І тому існує безліч причин!
20 Серпня 2023 МАРІЯ СМАРАГДОВИЧ

Напевно, прогулюючись над спуском Пасіонарії, ви звертали увагу на вхід до ЄрмилівЦентру. Він знаходиться у будівлі університету Каразіна. Пропонуємо наступного разу не проходити повз і таки спуститися в це просторе  приміщення. І тому існує безліч причин!

В Єрмилів-Центрі збирається творча молодь, регулярно оновлюються експозиції та заходи. Виходить дуже свіжо та ненудно.

Цей культурний заклад відкрили у 2012 році. З того часу тут провели десятки виставок, воркшопів, зустрічей, лекцій, концертів, фестивалів та перформансів. Ми вважаємо, що метр конструктивізму Василь Єрмілов, на честь якого названий Центр, був би задоволений цим творчим майданчиком.

Між іншим, Єрмилів-Центр – це перший Центр сучасного мистецтва в Харкові. Його творці допомагають розвитку сучасного арту, налагоджують діалог між ним та суспільством, підтримують українські та зарубіжні культурні ініціативи. Відвідування Центру безкоштовно. Він працює з вівторка по неділю, вхід відкритий з 12:00 до 20:00, тому можна забігти після роботи або занять.

Адрес:
ХАРКІВ, ПЛОЩА СВОБОДИ, 4 (ГОЛОВНИЙ КОРПУС ХНУ ІМ. В. Н. КАРАЗІНА, ВХІД ЗІ СТОРОНИ СПУСКУ ПАСІОНАРІЇ)
Когда:
З вівторка на неділю, з 12:00 до 20:00
Цена:
ЦІНА: БЕЗКОШТОВНО
Скидка:
-