Місця/Библиотеки

Харківська наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка

Якщо Ви думаєте, що знаєте Харків, як свої п'ять пальців, то ми можемо з цим посперечатися! Ви могли побувати у всіх закладах, музеях та театрах, а от Ви були у бібліотеці Короленка? Його величезний читальний зал так і манить сісти на годинку-другу і поринути у світ літератури. До бібліотеки Короленка цікаво потрапити не лише книголюбам, а й архітекторам, мистецтвознавцям та просто любителям автентичних місць.
29 Червня 2023 МАРІЯ СМАРАГДОВИЧ

Якщо Ви думаєте, що знаєте Харків, як свої п’ять пальців, то ми можемо з цим посперечатися! Ви могли побувати у всіх закладах, музеях та театрах, а от Ви були у бібліотеці Короленка? Його величезний читальний зал так і манить сісти на годинку-другу і поринути у світ літератури. До бібліотеки Короленка цікаво потрапити не лише книголюбам, а й архітекторам, мистецтвознавцям та просто любителям автентичних місць.

Щоб скористатися послугами бібліотеки не забудьте оформити читацький квиток, для цього Вам знадобиться паспорт. Також у будь-якого бажаючого є можливість потрапити на екскурсію бібліотекою, попередньо оформивши заявку (номер вказаний в інформації).
.
Бібліотеки насправді це здорово! І скажемо Вам, що книги в бібліотеці Короленка є не лише старими, а й нові видання на дуже актуальні теми.

Адрес:
Харків, провулок Короленка, 18
Когда:
Пн - Пт: 9:00 - 19:00, Сб - Вс: 9:00 - 18:00.
Цена:
Річний абонемент 5-10 грн.
Скидка:
-