Місця/Тренинг центры

Освітня програма «Інформаційно-мережна інженерія», ХНУРЕ

Немає зв’язку з рідними? Не працює платіжна картка? Не завантажується цікаве кіно? Очікуєш на доставку обраного подарунку? Потрібна консультація лікаря, а нежить тримає вдома?
23 Травня 2023 Ирина Белая

Немає зв’язку з рідними? Не працює платіжна картка? Не завантажується цікаве кіно? Очікуєш на доставку обраного подарунку? Потрібна консультація лікаря, а нежить тримає вдома?
.
Це найчастіші питання нашого повсякденного життя, причому об’єднує їх наявність сучасних комунікацій. Саме завдяки цифровому зв’язку легко вирішити багато питань, а використання мобільного зв’язку та інтернет-технологій стали щоденними звичайними справами. Та чи замислювалися  ви як працюють ці технології  та звідки з’являється інтернет у наших смартфонах?

Звісно, що це не магія та не лише хлопці та дівчата , які підключають інтернет вдома та надсилають рахунки за мобільний. Наразі цифровий зв’язок, до якого відноситься інтернет, різноманітні сайти та мобільні додатки, телемедицина, електронна торгівля, банківські установи, безліч промислових, комунальних, державних, енергетичних об’єктів, освітні проекти є сучасним видом електронних комунікацій, які створюють повсякденний комфорт та економлять дорогоцінний час.
.
Сьогодні ІТ-фахівці, які опікуються цифровим зв’язком та електронними комунікаціями, є най затребуваними на ринку праці, допоки існують комунікації та зв’язок.


Наразі отримання вищої освіти є не лише престижним чи модним трендом, а також є вимогою сьогодення – відбудова нашого міста та України в цілому потребує фахівців різних сфер. Та не лише майбутнє потребує знань та вмінь: кожного дня зв’язківці, як часто звуть наших випускників, вирішують безліч важливих завдань – від звичайних дзвінків рідним  до захисту надважливої інформації у сфері оборони. Вища освіта надає не лише певних спеціалізованих знань в обраному напрямі, а ще практичних навичок, широкого кола теоретичних знань, вміння працювати особисто та в команді.
.
Освітня програма «Інформаційно-мережна інженерія»  Харківського національного університету радіоелектроніки – це історія про те, як керувати інформацією: програмування, мережні технології, захист даних, WEB 3.0, Інтернет речей, мобільні додатки. Саме ті напрямки електронних комунікацій, які створюють той комфорт, який ми маємо завдяки нашим смартфонам: інтернет вдома і на прогулянці,  гроші на картки або покупки за відсутності світла, відстеження посилки, дзвінки друзям та рідним, спортивні додатки та колискові малюкам, піклування про своїх улюбленців та донати у соціальні проекти, відстеження ворожих дописів та підтримка ЗСУ.
.
Наші випускники працюють у всіх сферах людського життя, адже кожна компанія потребує фахівця, який створює, керує, опікується електронними комунікаціями всередині компанії  та у зовнішніх комунікаціях. Впродовж  навчання наші студенти мають 60% практики разом з 40% теоретичних знань, до того ж викладачі на зв’язку 24/7, а наявна потреба в онлайн-навчанні надає можливість отримати освіту  будь-де, мати безпеку та вільний час для себе та родини.
.
Цього року для вступу до вишу потрібно лише мати результати НМТ цього року або минулих років (2022,2021) та мотиваційний лист про переваги обраної  освітньої програми. Отже умови вступу демократичні та доступні кожному, хто обирає своє майбутнє.

Бажаємо всім абітурієнтам знайти свій шлях в цьому житті, обрати свою цікаву освітню програму та отримати найкращі результати НМТ. Чекаємо Вас у приймальній комісії.
.
Детально про освітню програму: cn.nure.ua/abituriientu

Адрес:
Когда:
Цена:
Скидка: