Їжа/Доставка

«BellaMozzarella» оновила сайт та презентувала нові комбі-набори із піцою

Давно не було повноцінних оглядів доставки. Сьогодні розповімо про один «незламний» проєкт. Він не просто продовжує працювати, а ще й оновлюється. «BellaMozzarella» зробила повний редизайн та запустила вкрай зручний та красивий сайт, на якому легко і приємно замовляти піцу та інші позиції.
06 Листопада 2022 Артем Фотор

Давно не було повноцінних оглядів доставки. Сьогодні розповімо про один «незламний» проєкт. Він не просто продовжує працювати, а ще й оновлюється. «BellaMozzarella» зробила повний редизайн та запустила вкрай зручний та красивий сайт, на якому легко і приємно замовляти піцу у Харкові.
.
На новому сайті bellamozzarella.com.ua — окрім естетики та краси, продумано все й з точки зору візуалу та досвіду користувача. Зручно, лаконічно (мої захоплення дизайнеру, який проєктував сайт). Справді, якомога швидше хочеться зробити нове замовлення.
.
Особливо вигідно купувати одразу кілька позицій, наприклад, 7 піц на велику компанію зі знижкою 30% — всього за 999 грн, або дві — за 349 грн.

Що стосується продукту, то я давно є шанувальником цього ресторану, завжди із задоволенням замовляю піцу тут і роблю огляди. Ми неодноразово робили посилання на «BellaMozzarella» у себе в стрічці.

Ще одною принадою ресторану є доставка. Кур’єри швидко дають раду з довезенням страв до покупців. Цього разу ми замовляли кілька видів піци, зокрема фірмову форму у вигляді 8-кутової зірочки з сирними бортиками. А також ще одну, котра складається з половинок різних смаків. Опріч того, до кошику потрапили Тальятелле з яловичини Чилі, картопляні крокети з шинкою та салат Цезар.
.
Швидше залітай на новий сайт та замовляй смачну піцу у Харкові.|

Адрес:
Когда:
Цена:
Скидка: