Їжа/Кафе

Нью-йоркська піца та смеш-бургери у Vilena’s Pies & Burgers у Харкові. Спойлер: ви точно захочете їх спробувати!

50 см задоволення — такий розмір великої піци. Але є і трохи менша, 30 см. В меню є класичні поєднання (як щодо еталонної пепероні?) і авторські, наприклад, All In, що поєднує одразу чотири смаки. Крім піци, обов‘язково спробуйте бургери. Тут подають смеш-бургери з котлетою з мітбола і готують їх на грилі. Завдяки цьому бургер має […]
27 Жовтня 2022 Кристина Фотор

50 см задоволення — такий розмір великої піци. Але є і трохи менша, 30 см. В меню є класичні поєднання (як щодо еталонної пепероні?) і авторські, наприклад, All In, що поєднує одразу чотири смаки. Крім піци, обов‘язково спробуйте бургери. Тут подають смеш-бургери з котлетою з мітбола і готують їх на грилі. Завдяки цьому бургер має неповторний смак та аромат, а який він соковитий… З напоїв пропонують крафтовий сидр та пиво.

Ми спробували: бургер Оклахома (530 г / 265 грн.) з двома котлетами з яловичини та трьома видами соусу, піцу  Buf Buf Chicken (1200 г / 455 грн.). Також є комбо-меню, що дозволяє спробувати більше: Burgie Combo (485 грн.) з бургерами Icon Smashed і Kick Chik, картоплею фрі та напоями, і Pie Combo (525 грн.) з двома піцами Pepper і Cheese-Pear та напоями.

Нове місце знаходиться у самісінькому центрі, на проспекті Науки. Інтер’єр поєднує андеграунд і ф‘южн, все виконано зі смаком. Заклад відкрив Вілен Данієлян, ви його знаєте за проєктом Roll Club. Також, працює сайт, де ви можете замовити всі страви додому і насолодитися наповну.

До речі, меню розробив Ілля Сьомін, київський шеф-кухар та ресторатор, а інтер’єр закладу виконали Ponomarenko   Bureau. Відкрити заклад у такий час — непросте рішення, тому варто відвідати Vilena’s Pies & Burgers. Або хоча б через їх піцу чи бургер, бо то справжній меджік!

Де: проспект Науки, 11
Часи роботи: з 11:00 до 21:00
Середній чек: 300 грн.
Сайт: vilenas.com.ua 

Адрес:
Харьков, проспект Науки, 11
Когда:
з 11:00 до 21:00
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-