Подорожі/Вроцлав

Cекретне місце: «Herbaciarnia Targowa» у Вроцлаві

Все це – про кав'ярню «Herbaciarnia Targowa», розташовану в прихованому від сторонніх поглядів місці, з тильного боку ринку «Hala Torgowa». Сам ринок відомий тим, що побудований за унікальною технологією — арочною залізобетонною конструкцією. Тут завжди багато різних товарів та продуктів, але й, звичайно ж, багато туристів.
13 Жовтня 2022 Кристина Фотор

Гарне, автентичне, трохи vintage. З посиланням на стару Європу. Одночасно нагадує мені все кафе Парижа в районі аукціонного будинку Drouot та вулиці Стамбула.
.
Все це – про кав’ярню «Herbaciarnia Targowa», розташовану в прихованому від сторонніх поглядів місці, з тильного боку ринку «Hala Torgowa». Сам ринок відомий тим, що побудований за унікальною технологією — арочною залізобетонною конструкцією. Тут завжди багато різних товарів та продуктів, але й, звичайно ж, багато туристів.

Щодо кав’ярні, просто не можна не відвідати, якщо Ви у Вроцлаві. Тут особливий муд, кава по-турецьки в дженге, вінтажні меблі, секретний зал, прикрашені краєвидами старого Бреслава; та дуже смачні східні десерти, європейські торти.

Особливо добре приходити сюди у будні: тут небагато людей, спокійно та розслаблено. У цей час ви сповна зможете насолодитися смаками та ароматами цього гарного місця. А ще тут просто величезний вибір чаю, карта вміщує більше 50-ти видів.
.
Коротше, друзі, безперечно, це мастхев для всіх, хто у Вроцлаві або тут проїздом.

Адрес:
Hala Targowa ul. Piaskowa 17, Wrocław
Когда:
poniedziałek – sobota 8-22, niedziela 11-22
Цена:
Середній чек: 15 злотих, з десертом 30 злотих / чол.
Скидка:
-