Новини/Країна

Roll Club: нове місце та сервіс доставки ролів від харків’ян на Кривій Липі

Roll Club у Львові - це доставка ролів, а також заклад, що працює у стріт-фуд форматі: замовлення можна забрати з собою або з’їсти за столиком на другому поверсі.
05 Жовтня 2022 Администратор

7 жовтня за адресою Крива Липа, 8 відкривається нове місце: Roll Club від команди з Харкова.
 .
Roll Club у Львові – це доставка ролів, а також заклад, що працює у стріт-фуд форматі: замовлення можна забрати з собою або з’їсти за столиком на другому поверсі.
 . .
Історія компанії почалася 10 років тому в маленькому містечку Чугуїв на Харківщині. Згодом бренд відкрив перший заклад у Харкові, а ще за кілька років Roll Club перетворився на велику мережу.
 .
В умовах повномасштабної війни команда Roll Club продовжує працювати в Харкові та Чугуєві, поєднує роботу та волонтерство, готує тисячі «підвішених» порцій шаурми  «Стефанія» для ЗСУ, ТРо та ДСНС. А ще планує відкриття в інших містах України. Зокрема, у Львові, на Кривій Липі.
 .
Вілен Данієлян, засновник компанії, каже: «За роки роботи ми стали «своїми» для харків’ян. Є гості, які зробили у нас вже кілька сотень замовлень. Є люди, які багато років працюють в команді і навіть перед обличчям небезпеки залишаються в місті. Я знаю, що наш бренд – це щось особливе і рідне всіх харків’ян. Так само я знаю, що наразі велика кількість харків’ян знайшли прихисток у Львові. Ми хочемо підтримати їх улюбленими стравми. І ми дуже сподіваємося, що наш продукт, в якого ми вкладаємо весь наш талант і всю нашу пристрасть, припаде до душі львів’янам. І Roll Club стане «своїм» у чудовому місті Лева».
 .
В меню Roll Club – різноманітні роли, сети ролів, поке та суші-бургери.
 .
Цитати з меню:

  •       Рол «Філадельфія» з лососем – 199 гривень
  •       Гарячий рол «Запечений лосось» – 199 гривень
  •       Суші-бургер з королівськими креветками – 275 гривень
  •       Поке з куркою та манго – 119 гривень
  •       Сет «Чізес» (рол Філадельфія з лососем, Філадельфія з вугрем, рол Вірджинія) – 399 гривень.


В меню завжди є акційні сети з приємними знижками. А при замовленні від 499 гривень Roll Club готує ще один в подарунок.
 .
На честь відкриття Roll Club приготував для людей у Львові також багато приємного.

  •   7 жовтня весь день всіх гостей будуть пригощати глінтвейном та хенд-ролом – за сторіз чи пост з відміткою закладу.
  •   З 10 жовтня буде працювати доставка: весь прибуток, отриманий від продажу найбільш популярних ролів Філадельфія передадуть на закупівлю теплої форми для захисників, що несуть службу на Харківщині.

 .
Адреса: Львів, Крива Липа, 8
Режим роботи: 10:00 – 21:00
Сайт: roll-club.lviv.ua  / instagram.com/roll_club.  /  facebook.com/RollClub.Kharkiv