Їжа/Бари

«Rock’N’Sport pub Kefir» — паб в центрі Харкова: жива музика, смачні страви та напої

Сьогодні — про ще один незламний заклад у Харкові — «Rock'N'Sport pub Kefir». Це єдиний rock'n'sport паб в Україні: тобто окрім трансляцій важливих спортивних подій, тут можна послухати музику наживо, а заразом випити пива та смачно поїсти. Важливо, що заклад бере участь у благодійності, зокрема «Kefir pub» є штабом благодійної фундації «ЇБОШ».
14 Квітня 2023 МАРІЯ СМАРАГДОВИЧ

Сьогодні — про ще один незламний заклад у Харкові — «Rock’N’Sport pub Kefir». Це єдиний rock’n’sport паб в Україні: тобто окрім трансляцій важливих спортивних подій, тут можна послухати музику наживо, а заразом випити пива та смачно поїсти. Важливо, що заклад бере участь у благодійності, зокрема «Kefir pub» є штабом благодійної фундації «ЇБОШ».

Трохи історії закладу: вперше паб відкрився ще в далекому 2017 році на вулиці Манізера, біля Будинку актора. Після першої ковідної хвилі, хлопці зачинили перший заклад та кинули усі зусилля на промоушен локації за адресою пр-т Героїв Харкова, 5. Після 24.02 паб знову відкрив свої двері, а 27-го травня, крім звичайних пабних справ, почав займатися волонтерською діяльністю, годуючи військових, проводячи щоп’ятниці, щосуботи, та щонеділі благодійні концерти на підтримку ЗСУ.

У меню паба представлені страви мексиканської кухні, бургер-меню, стейки та пивні закуски, завжди свіже пиво та Guinness, настоянки, трішечки сортів віскі, лонгів та шотів.
Що по акціях? Щодня бізнес-ланчі з п’яти страв за ціною 169 грн – 25% для ЗСУ, ДСНС та медиків. Заходьте до хлопців на пиво, бургери, чи концерт живої музики: тут завжди атмосферно та дружньо. 

Адреса: пр-т Героїв Харкова, 5 (ст.м Майдан Конституції)
Розклад: з 12:00
Контакт: +38 068 110 85 22

Адрес:
пр-т Героїв Харкова, 5 (ст.м Майдан Конституції)
Когда:
з 12:00
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-