Місця/Спорт и Здоровье

Безболісне та надійне лікування зубів в Харкові! Так, це реальність, пропонуємо ознайомитися з найбільшою мережею стоматологій «Мастер Мед» в Харкові

«Мастер Мед» – це найбільша мережа стоматологій у Харкові. Історія нашої компанії розпочалася у 2005 році з відкриття першої стоматології за адресою вул. Тракторобудівників 112. За шістнадцять років ми відкрили десять стоматологій. За цей час наше підприємство активно розвивалося. Ми сформували багато відділів, які допомагають функціонувати підприємству та залишатися лідерами ринку. Ми знайшли і найняли найкращих співробітників у галузі медицини, маркетингу, продажів, економіки та найму персоналу.
13 Січня 2022 Ирина Белая

«Мастер Мед» – це найбільша мережа стоматологій у Харкові. Історія нашої компанії розпочалася у 2005 році з відкриття першої стоматології за адресою вул. Тракторобудівників 112. За шістнадцять років ми відкрили десять стоматологій. За цей час наше підприємство активно розвивалося. Ми сформували багато відділів, які допомагають функціонувати підприємству та залишатися лідерами ринку. Ми знайшли і найняли найкращих співробітників у галузі медицини, маркетингу, продажів, економіки та найму персоналу. Разом ми розвиваємося та доводимо, що сучасна стоматологія без болю у Харкові це реальність.  Сьогодні стоматологія  налічує 9 стоматологічних кабінетів у різних районах міста, які діють під одним брендом і працюють за власними унікальними стандартами. У кожному закладі на вас і вашу родину чекає якісне безболісне лікування, на яке надається гарантія, лояльні  ціни та відсутність черг, проте, напевно, найкращим аргументом на користь цієї стоматології стане суха статистика – щомісяця клініку відвідують понад 4 000 пацієнтів – як жителів міста, так і мешканців інших регіонів та закордону, а за всю історію існування професійну допомогу отримали більше 75 000 пацієнтів, тоді як число наданих послуг давно перетнуло позначку 80 000. Усе це дає закладу всі підстави називатися мережею стоматологій № 1 у Харкові.

.
«Мастер Мед» надає послуги за такими напрямами:

 • Доросла стоматологія. Сюди, зокрема, входить:
  • лікування зубів і ясен;
  • видалення зубів;
  • чищення та відбілювання зубів;
  • відновлення зубів (реставрація, імплантація, протезування);
  • вирівнювання зубів (брекети, елайнери, вініри і люмініри).
 • Дитяча стоматологія. Це місце, де 7 днів на тиждень дбають про здоров’я ротової порожнини вашого малюка чи малючки, які з задоволенням, а не зі страхом, будуть відвідувати клініку. Стоматологія пропонує широкий спектр відповідних послуг для дітей, лікування яких не тільки повністю безболісне й безпечне, а й комфортне, цікаве й захопливе. Що тут казати, якщо прийом супроводжується переглядом мультиків, а діткам ставлять прикольні кольорові пломби.
 • Сімейна стоматологія. Будь-який із закладів «Мастер Мед» пропонує діагностику і лікування за основними напрямами (терапія, ортопедія, ортодонтія, хірургія, пародонтологія тощо) і приймає пацієнтів будь-якого віку. Прийом здійснюється у зручний для вас час, а лікуючись усією сім’єю, ви отримуєте приємні знижки.

Перед початком лікування спеціалісти проводять попередній огляд пацієнта, за потреби – залучають інших профільних фахівців. На першому ж прийомі ви отримуєте план лікування і кваліфіковану консультацію.
.
Чим ще особлива мережа стоматологій «Мастер Мед»?

 1. До нас легко дістатися. У мережі ТМ “Майстер Мед” 9 клінік у кожному районі міста.
 2. Лікування будь-якої складності. У штаті 73 спеціалісти всіх стоматологічних напрямків із досвідом понад 15 років.
 3. Якісно складений план лікування. Кожен план лікування перевіряється головним лікарем та завідувачем відділення.
 4. Ми цінуємо Ваш час. Час прийому виділяється індивідуально кожному за клієнта з допомогою персонального менеджера call-center.
 5. Нам довіряють. Понад 75 000 задоволених клієнтів, які проходили та проходять лікування в нашій мережі.
 6. Комунікація із клієнтами. У компанії є свій call-center, який зв’язується з клієнтами, записує на прийом і відповідає на запитання, що цікавлять. Графік роботи call-center з 8-20:00.
 7. Відділ контролю якості. Щоденний контроль клінік та персоналу на відповідність норм зазначених у чек-листі.
 8. Стоматологія Мастер Мед співпрацює з офіційними представниками стоматологічних матеріалів та обладнення, тому має вигідні ціни на закупівлю їх, тому має можливість надавати послуги за доступною ціною
 9. Свій незалежний експерт. У мережі є незалежний експерт Марія Вітц.
 10. Гарантія якості. Понад 200 відео-відгуків клієнтів, які закінчили лікування та залишилися задоволені.
 11. Досвід та гарантії. Щороку спеціалісти всіх стоматологічних напрямків проходять підвищення кваліфікації.
 12. Офіційний представник корейських імплантатів Osstem. У нас у компанії максимально вигідні ціни на закупівлю, завдяки чому вже сьогодні Ви можете встановлювати одну з найякісніших імплантаційних систем за найкращою вартістю.

.
Мережа стоматологій «Мастер Мед» – якісні й доступні стоматологічні послуги ще з 2005-го року!
.
Записуйтеся на консультацію до стоматолога. Мережа стоматологій “Майстер Мед” допоможе з проблемою будь-якої складності швидко та безболісно.
.
Шукайте нас за адресами або телефонуйте:

.

ЦЕНТР       
пров. Троїцький, 2  / вул. Максиміліанівська, 3  /  вул. Лермонтовська, 18-А

.

САЛТІВКА
пр. Тракторобудівників, 112  /  Вул. Гв. Широнінців, 127  /  Вул. Амосова (Корчагінців), 13

.

НОВІ БУДИНКИ, ХТЗ, РОГАНСЬКИЙ Ж/М
вул. Харківських Дивізій, 7  /  вул. Зубарєва, 39-А

.

Время работы: Пн-Сб 8:00 – 20:00 Нд 9:00 – 18:00
.
Контакти:
(050) 584 74 13 – Vodafone /  (066) 123 23 75 – Viber  / (066) 123 23 75 – Telegram

*Материал подготовлен в рамках «промо»-сотрудничества, не является авторской рецензией редакции проекта.
Адрес:
Дивіться вище
Когда:
Пн-Сб 8:00 - 20:00 Нд 9:00 - 18:00
Цена:
Уточнюється
Скидка:
-