Місця/Тренинг центры

MapIT – доступно про IT навчання дітей

На сьогодні зрозуміло, що найбільш захищеними та незалежними виявились спеціалісти ІТ сфери. Саме вони зберегли свої робочі місця та рівень заробітної плати. Тож ІТ для навчання та майбутньої кар'єри дітей - вдалий вибір. На сьогодні програми навчання мають різні формати, підходи, напрями (робототехніка, програмування, дизайн тощо) та призначені для дітей різного віку.
14 Червня 2022 Администратор

Україна незламна! Попри війну український бізнес не тільки розвивається, а й створюються нові проекти.
.
На сьогодні зрозуміло, що найбільш захищеними та незалежними виявились спеціалісти ІТ сфери. Саме вони зберегли свої робочі місця та рівень заробітної плати. Тож ІТ для навчання та майбутньої кар’єри дітей – вдалий вибір. На сьогодні програми навчання мають різні формати, підходи, напрями (робототехніка, програмування, дизайн тощо) та призначені для дітей різного віку. Батькам, які не володіють знаннями в галузі ІТ, складно зорієнтуватися і зробити вибір.

Так народився проект MapIT, що  допомагає вирішити цю задачу та скласти план навчання.
.
MapIT  – це новий та дуже актуальний проект. MapIT піклується про майбутнє наших дітей та допомагає батькам і дітям знайти особистий шлях до свободи, завдяки ІТ освіті та самореалізації. На своїх ресурсах вони докладно розповідають:

  • про напрямки ІТ навчання дітей
  • про онлайн курси
  • про офлайн школи
  • про навчання в містах України
  • про безпеку в мережі
  • про здоров’я юного айтішника.

.

Також говорять про перспективи та труднощі сфери ІТ навчання, про рівні заробітної плати, стажування та розвиток кар’єри.
.
Тож якщо навчання дітей та підлітків для вас актуальне, підписуйтесь на MapIT:

Адрес:
Когда:
Цена:
Скидка: