Огляди/Є відповідь

Як стати крутим ІТ-фахівцем в Україні та за кордоном? Освітня програма «Комп’ютерна інженерія» ХНУРЕ

На думку абітурієнтів та експертів з праці, до рейтингу найбільш затребуваних професій цього року потрапили IT-фахівці з достойною оплатою та комфортними умовами праці, медичні працівники, вчителі та інженери в галузі енергетики та будівництва.   Освітня програма “Комп’ютерна інженерія” вважається однією з  найкращих в Україні підготовчою базою фахівців з комп’ютерної інженерії та управління комп’ютерними системами. Саме […]
23 Квітня 2024 Ирина Белая

На думку абітурієнтів та експертів з праці, до рейтингу найбільш затребуваних професій цього року потрапили IT-фахівці з достойною оплатою та комфортними умовами праці, медичні працівники, вчителі та інженери в галузі енергетики та будівництва.

 

Освітня програма “Комп’ютерна інженерія” вважається однією з  найкращих в Україні підготовчою базою фахівців з комп’ютерної інженерії та управління комп’ютерними системами. Саме тут готують тестувальників ПЗ, розробників веб- та мобільних додатків, системних інженерів та адміністраторів, хмарних архітектур та сервісів, які входять до списку трендових професій ІТ-галузі.

 

Базова підготовка фахівців з освітньої програми “Комп’ютерна інженерія” включає навчальні курси та дисципліни за найбільш актуальними ІТ-професіями. До них входять нейронні мережі та алгоритми машинного навчання – технології,  на яких працює Chat GPT, розробка веб- та мобільних додатків,  програмного забезпечення для вбудованих систем та Інтернету речей, які стрімко поширюються в побуті та промисловості, мережними інфраструктурами та комп’ютерними системами, а також криптотехнології, блокчейни, віртуальні інфраструктури, хмарні сервіси та  технології.

 

Навчання за освітньою програмою включає базові теоретичні дисципліни в галузі комп’ютерних систем та технологій та практичні заняття за обраним фахом з урахуванням сучасних тенденцій в ІТ-галузі, причому практична частина складає більше 60% від загальної кількості дисциплін, а до розробки освітньої програми залучаються фахівці провідних ІТ-компаній, серед яких компанії Softserve, EPAM, Codica.


Під час навчання за освітньою програмою “Комп’ютерна інженерія” студентам пропонується додаткове безкоштовне навчання та стажування за курсами від провідних ІТ-компаній-партнерів університету, а також студенти активно приймають участь у наукових конференціях та спортивних змаганнях, зокрема у кіберспорті та програмуванні. До речі, всесвітньо відомий український режисер Мстислав Чернов, який цьогоріч став володарем Оскара, теж випускник факультету комп’ютерної інженерії та управління ХНУРЕ.

Запрошуємо всіх до світу ІТ-технологій – світу нових відкриттів, нових друзів і нових можливостей. Освітня програма “Комп’ютерна інженерія” від ХНУРЕ – базова вища якісна освіта в поєднанні з практичними знаннями сучасних та перспективних напрямків ІТ-технологій.

Детально про освітню програму: dec.nure.ua/information-for-the-applicant/
Телефон для довідок: +38 (096) 934-74-08, Станіслав Олександрович
Наш інстаграм: www.instagram.com/dec.nure.ua/