Огляди/Є відповідь

Є відповідь: 6 нових треків, які потрібно слухати цього літа, крім KALUSH

6 гідних треків, які рекомендуємо поставити на репіт цього року незалежно від того, де ви опинилися. На цей раз дебютна добірка для тих, хто любить свіжу українську музику.
22 Травня 2022 Алина Ричман

6 гідних треків, які рекомендуємо поставити на репіт цього року незалежно від того, де ви опинилися. На цей раз дебютна добірка для тих, хто любить свіжу українську музику.

.

Лучшие статьи в Telegram-канале #kharkovGo 

.

1


Sage — Киев – это дома


.

2

 Sage — Російський військовий корабель
Два треки молодого київського артиста Sage, що буквально підірвав Tik-Tok своїми, не побоюсь цього слова, хітами. Думаю його трек “Киев — это дома” не чув тільки той, хто зовсім не присутній у соціальних мережах.

.

3

VictoriaNiro — Рубінові частини
Вражаюче та авторське виконання молодої дівчини Вікторії відомого хіта гурта Brutto “Воїни світла”. Ще крутіше звучить пісня під відео-кліп квітучих бузків у Києві. Це можна і потрібно дивитися та слухати, я вам рекомендую. Ви отримаєте естетичне задоволення та аудіальний оргазм.
.

4

Pink Floyd & Andriy Khlyvniuk — Ой у лузі червона калина

Андрій старий вовк, який завжди робить чудові композиції. На цей раз вийшов кавер на пісню “Ой у лузі червона калина” та ще й з аранжуванням відомих у всьому світі Pink Floyd. Такий чудовий подарунок вийшов, що гадаю навіть Андрій не очікував.
.

https://www.youtube.com/watch?v=Gx2tOCGG4ak&ab_channel=CarpCatchers

5

Tony Brasko — До війни

Харківський виконавець, який працює під псевдонімом Tony Brasko, давно відомий багатьом тусовкам як талановитий композитор та автор пісень. Цього разу порадував подвійно. По-перше, новий трек про рідний Харків, а, по-друге, українською мовою
.

6

Міша Крупін – «У нашому місті»
Ще один наш земляк, харків’янин Міша Крупін, випустив чудовий трек «У нашому місті»
.