Їжа/Кафе

Нове casual cafe «BALI» у Харкові: відвідай острів Балі у центрі міста

17 вересня відкрився новий заклад у Харкові: кафе із тематикою Балі: смачна коктейльна карта, власні кондитерські вироби, збалансовані сніданки та якісні суші, — ось, що чекає на вас тут!
13 Листопада 2023 Артем Фотор

17 вересня відкрився новий заклад у Харкові: casual cafe із тематикою Балі: смачна коктейльна карта, власні кондитерські вироби, збалансовані сніданки та якісні суші, — ось, що чекає на вас тут!

Балі — це острів, що змінює людей, саме тому команда кафе вирішила відкрити заклад цього концепту. Більше не потрібно летіти сотні кілометрів, аби відвідати це чарівне місце.


У кафе представлені як класичне, так і ПП-меню. Замовляли боул із креветкою: оригінальне поєднання авокадо, манго та бобів едамаме, — таке у Харкові можна спробували лише тут. Як закуска ідеально підійде брускетта з тунцем у соусі кімчі. А під вечір обов‘язково замовте коктейль та суші, у якості яких переконалися самі: просто величезна кількість риби!

Як же без сніданків, наш особистий фаворит — шакшука, що подається разом із хумусом та гуакамоле.


Тут діє акція: у будні зранку протягом першої години після відкриття знижка 50% на каву. «BALI» повністю pet friendly, тому беріть своїх улюбленців із собою! Також ви зможете замовити улюблені страви додому через сервіс доставки «Glovo».

Адреса: вул. Пушкінська, 19
Розклад: щодня | 9:00-21:00

Адрес:
Харків, вул. Пушкінська, 19
Когда:
щодня | 9:00-21:00
Цена:
Уточняется
Скидка:
-