Їжа/Ресторани

TRAKTOR – найкращий ресторан на ХТЗ. Соковите м‘ясо на мангалі, великий бар та естетичний інтер‘єр.

TRAKTOR Family Gastro Bar - Харківський ресторан, якому вже майже 6 років. Тут спробуєте смачні стейки, шашлик, люля-кебаб на мангалі, сезонні коктейлі та багато іншого.
01 Грудня 2023 Артем Фотор

TRAKTOR Family Gastro Bar – Харківський ресторан, якому вже майже 6 років. Тут спробуєте смачні стейки, шашлик, люля-кебаб на мангалі, сезонні коктейлі та багато іншого.

Заклад має стильний та сучасний інтер’єр, доповнений деталями тракторної тематики, з трьома залами. Також вас обслужать дуже приємні офіціанти, які явно знаються на своїй справі.

Цього разу спробували традиційний суп Том Ям: відмінна якість, радимо всім! Ну і куди ж без шашлику у «Тракторі», — одна з найбільш популярних страв, і це, звісно, виправдано, — подається на лаваші разом із картоплею. Якщо полюбляєте щось більш наближене до стріт-фуду, рекомендуємо фірмовий бургер; у ньому ідеальне все: вигляд, смак.

Окрім естетики бару, традиційної коктейльної карти, тут готують сезонні напої, спробували глінтвейн, — і це саме, те, що треба у таку погоду.

І як без приємного бонуса? У закладі представлені авторські кальяни: легкі, середні, важкі. Проте, якщо ви не любите їхній запах, дві з трьох зал – для некурців.

Обов’язково завітайте до цього автентичного харківського закладу!

Адреса: вул. Бібліка, 19, Харків
Розклад: щодня | 11:00-22:00

Адрес:
вул. Бібліка, 19, Харків
Когда:
щодня | 11:00-22:00
Цена:
Середній чек: 300 грн.
Скидка:
-