Місця/Вузы

Кафедра «Інформаційно-мережної інженерії» ХНУРЕ у Харкові

«Привіт, мамо» або «На зв’язку» наразі є найактуальнішими фразами, які ми кажемо по телефону або у месенджерах. З давніх-давен, люди, які доставляли «гарячу» інформацію були гордістю кожного правителя. А зараз? Саме зараз фахівці, що забезпечують зв’язок, є не лише затребувані серед військових, а потрібні кожній людині. Завдяки зв’язку, телефоном або інтернетом,  можна доставити необхідні ліки, […]
20 Травня 2022 Ирина Белая

«Привіт, мамо» або «На зв’язку» наразі є найактуальнішими фразами, які ми кажемо по телефону або у месенджерах. З давніх-давен, люди, які доставляли «гарячу» інформацію були гордістю кожного правителя. А зараз? Саме зараз фахівці, що забезпечують зв’язок, є не лише затребувані серед військових, а потрібні кожній людині. Завдяки зв’язку, телефоном або інтернетом,  можна доставити необхідні ліки, їжу або інші грузи, викликати допомогу, надати або перевірити інформацію, захистити персональні дані або зробити покупки, навчатися онлайн або працювати над сумісним проектом, навіть зварити каву. Як бачите, жодна сфера людського життя потребує зв’язок для роботи, навчання, комунікацій, відпочинку, захисту та відкриттів.


У цей складний час ми пропонуємо  звернути увагу на цікавий та затребуваний у повсякденному житті та на ринку праці напрям інфокомунікаційно-мережної інженерії. Саме цей напрямок з галузі телекомунікацій відповідає за мобільний та інтернет-зв’язок, за розвиток та створення мережних технологій, обробку, транспортування, захист інформації, за проєктування, автоматизацію та налаштування інформаційних мереж, створення та управління мереж «розумного будинку», інтернет речей, мобільних додатків, управління та налаштування інтернет-сайтів та магазинів, е-банкінгу, телемедицини та багато інших важливих інформаційно-мережних технологій.

Додамо, що галузь телекомунікацій стрімко розвивається та постійно збільшує сфери, в яких використовують інформаційні мережі. Отримати освіту у цій галузі можливо в декількох вишах Харкова – ХАІ, НТУ «ХПІ», але найбільший вибір освітніх програм цієї галузі представлено у ХНУРЕ. Саме в ХНУРЕ представлено освітню програму «Інформаційно-мережна інженерія», де навчаються майбутні фахівці мережних технологій.
.
Підчас навчання студенти активно вивчають сучасні мови програмування: РНР, C++, Java, також вчаться працювати з базами даних, вивчають хмарні технології , основи WEB-дизайну, різноманітні сучасні мережні технології, які використовують мобільні оператори, інтернет-провайдери, промислові корпорації та виробництва, сучасні мережні технології, які використовують мобільні оператори, інтернет-провайдери, промислові корпорації та виробництва, сучасні телекомунікаційні компанії та виробники гаджетів і цифрової техніки. Окрім теоретичних знань, студенти освоюють практичні навики роботи на сучасному обладнанні, яке надано відомими компаніями – Ericsson, D-Link, Samsung, Watson, lifecell.
.
Ще одна преференція студентів – можливість отримати подвійний диплом обраного європейського університета та ХНУРЕ завдяки міжнародній програмі студентської мобільності «Erasmus+».
.
Студенти освітньої програми «Інформаційно-мережна інженерія» встигають не лише добре вчитися, а й відпочивати – є місце спорту та музиці, танцям та квестам. До того ж майже всі студенти на останніх курсах вже мають своє перше місце роботи, мають можливість пройти стажування з подальшим працевлаштуванням, пройти додаткові безкоштовні курси та стажування від компаній-партнерів, що надає перевагу молодим фахівцям. Здебільшого розуміння перспективи працевлаштування є вагомим аргументом у виборі майбутньої професії та корисна порада від батьків.
.
Отже, на зв’язку.
.
Детальна інформація про освітню програму та умови вступу: https://cn.nure.ua/

 

 

Адрес:
Когда:
Цена:
Скидка: